info
عکس رازی
category

رازی محله شیخ هادی، تهران

درباره‌ی رازی

رازی (تاکسی تلفنی) در محله شیخ هادی تهران و خیابان رازی واقع شده است. این آژانس یکی از سه تاکسی تلفنی در محله شیخ هادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نجمیه و پاساژ شانزلیزه و همچنین پردیس تئاتر شهرزاد، پاساژ آلومینیوم، مجتمع تجاری علاءالدین 2، عمارت نوفل لوشاتو و فروشگاه ال جی مرکزی مهرگان قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده رازی واقع شده‌اند:

 • پیک موتوری توانا
  انقلاب اسلامی، پورموسی، بین سلمان پاک و مراغه
 • تاکسی سرویس فرانسه
  ولیعصر، نوفل لوشاتو، بین رازی و زیبا
 • تاکسی تلفنی رازی
  (3.0)
  جمهوری اسلامی، رازی، بین نوفل لوشاتو و خرسند
 • تاکسی تلفنی میلاد
  (3.0)
  حافظ، سخایی، بین اول و سی تیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عباس (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رازی ندارد.
  neshan logo