info
عکس ایستگاه اتوبوس خ نهم
category

ایستگاه اتوبوس خ نهم محله شاهین ویلا، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خ نهم

ایستگاه اتوبوس خ نهم (ایستگاه اتوبوس) در محله شاهین ویلا کرج و خیابان شاهین ویلا واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله شاهین ویلا کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار سنگ خلیج فارس و همچنین باشگاه بدنسازی ویژن، مجازمرکزی تعمیرات یخچال، فروشگاه افق کوروش، مجموعه اتاق فرار(اسکیپ روم) دیاموند و دفتر پیشخوان دولت و ثبت احوال دکتر انصاری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خ نهم کرج

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج، ایستگاه اتوبوس خ نهم کرج است که در محله شاهین ویلا قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امام خمینی، شاهین ویلا، بین هشتم غربی قلم و نهم غربی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خ نهم کرج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس صدف را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس خ نهم کرج و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس خ نهم

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 26 تیر ماه 1402

  کولر نداره تو گرما اذیت میشیم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خ نهم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انقلاب
  قائم - داریوش، بین ولیعصر و بلوار انقلاب اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس خ بین 19 و 18
  بلوار امام خمینی، بین نوزدهم قلم و هیجدهم قلم
 • ایستگاه اتوبوس خ سوم
  بلوار شهید رجایی، بین شهید بهروز صفایی و 16 متری
 • ایستگاه اتوبوس خ تختی
  بلوار ظفر، توحید 1
 • ایستگاه اتوبوس خ سوم
  بلوار شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خ نهم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خ نهم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خ نهم ندارد.
  location استان البرز، کرج، بلوار امام خمینی، شاهین ویلا، بین هشتم غربی قلم و نهم غربی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo