info
عکس پست برق آزادی
category

پست برق آزادی محله سلیمانی - تیموری، تهران

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی پست برق آزادی

پست برق آزادی (اداره و سازمان دولتی) در محله سلیمانی - تیموری تهران و خیابان امام زاده حسن، قزوین واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این اداره یکی از دو اداره و سازمان دولتی در محله سلیمانی - تیموری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ دالون و همچنین جایگاه گاز CNG کیان 1، مجموعه ورزشی جانبازان، فروشگاه زنجیره ای فامیلی مارکت، اسپرت ترافیک و بوستان نورالزهرا (تهرانی سابق) قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده پست برق آزادی واقع شده‌اند:

 • غرفه بازیافت
  ابوذر، فتحی، بدخشان کمالی، تقاطع رشیدی جهان
 • مرکز مخابرات سیدالشهدا
  قزوین، فرهنگ، بین نادری و پهلوانی
 • شهرداری ناحیه 1منطقه10
  (3.0)
  سبحانی، گرکانی
 • سازمان آب و فاضلاب منطقه 5 ناحیه 2
  (2.9)
  قزوین، محمود زاده، سازمان آب
 • اداره آموزش و پرورش منطقه 17 تهران
  (3.8)
  قزوین، شیدایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیررضا راحلی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پست برق آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پست برق آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پست برق آزادی ندارد.
  neshan logo