info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان عدل
category

ایستگاه اتوبوس میدان عدل محله پونک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان عدل

ایستگاه اتوبوس میدان عدل (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و خیابان مخبری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نگین نیکان (در حال احداث) و مرکز خرید جام جم همت و همچنین شرکت کافه حسابدار، نان فانتزی جهان، آموزشگاه خیاطی ایده، آموزشگاه زبانهای خارجی کیش ۱۹ و شرکت موزیک رنتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان عدل تهران

ایستگاه اتوبوس میدان عدل تهران در شهر تهران، محله پونک و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ستاری، مخبری، بین گلستان یکم و على گل تپه قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان عدل تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس عدل واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان عدل تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان عدل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهارشرقی
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بهار شرقی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع یاس
  بزرگراه آبشناسان، عدل شمالی، بین بهار و اردیبهشت
 • ایستگاه اتوبوس ستاری
  بزرگراه ستاری، بلوار میرزا بابایی
 • ایستگاه اتوبوس گلستان غربی
  بزرگراه ستاری
 • ایستگاه اتوبوس مخبری
  بزرگراه ستاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان عدل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان عدل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان عدل ندارد.
  neshan logo