عکس ایستگاه اتوبوس میدان عدل
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان عدل (محله پونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، مخبری، بین گلستان یکم و على گل تپه

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان عدل در محله پونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان عدل (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و خیابان مخبری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نگین نیکان (در حال احداث) و مرکز خرید جام جم همت و همچنین شرکت کافه حسابدار، پت شاپ گلدپت، رستوران بیف تهران، نان فانتزی جهان و آموزشگاه خیاطی ایده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان عدل

ایستگاه اتوبوس میدان عدل در شهر تهران، محله پونک و خیابان مخبری قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ستاری، مخبری، بین گلستان یکم و على گل تپه قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان عدل عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تندر واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان عدل، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، مخبری، بین گلستان یکم و على گل تپه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان عدل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهارشرقی
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بهار شرقی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع یاس
  بزرگراه آبشناسان، عدل شمالی، بین بهار و اردیبهشت
 • ایستگاه اتوبوس ستاری
  بزرگراه ستاری، میرزابابایی
 • ایستگاه اتوبوس گلستان غربی
  بزرگراه ستاری، بین چهارم و ششم
 • ایستگاه اتوبوس مخبری
  بزرگراه ستاری، نزدیک به تقاطع همت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان عدل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان عدل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان عدل ندارد.
  neshan logo