info
عکس ایستگاه اتوبوس نواب صفوی
category

ایستگاه اتوبوس نواب صفوی (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نواب صفوی

موقعیت ایستگاه اتوبوس نواب صفوی اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس نواب صفوی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان نواب صفوی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری پارک شهر و همچنین فروشگاه کوثر 7، بازار روز کوثر 7، نواب صفوی، هتل آوا و پارکینگ هفتم محرم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نواب صفوی

آدرس ایستگاه اتوبوس نواب صفوی، شهر اصفهان، محله جوزدان خیابان نواب صفوی است. این ایستگاه اتوبوس در نواب صفوی، بین جهان افروز و نیایش واقع شده است. ایستگاه اتوبوس نواب صفوی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی دوستی شقایق واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس نواب صفوی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نواب صفوی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نواب صفوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نواب صفوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نواب صفوی ندارد.
location استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، نواب صفوی، بین جهان افروز و نیایش
ثبت نظر و تصویر
neshan logo