info
عکس ایستگاه اتوبوس مفتح
category

ایستگاه اتوبوس مفتح نجف آباد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مفتح

ایستگاه اتوبوس مفتح (ایستگاه اتوبوس) در نجف آباد و خیابان مفتح واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشگاه سما، صافکاری PDR تخصصی ۲۰، پیتزامیتزا، خودپرداز بانک ملی و تعویض روغنی محمودی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مفتح نجف آباد

آدرس ایستگاه اتوبوس مفتح نجف آباد، شهر نجف آباد، محله امیرآباد است. این ایستگاه اتوبوس در مفتح، بین فرهنگ و طالب واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مفتح نجف آباد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف نجف آباد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مفتح نجف آباد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مفتح واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهشتی
  شریعتی غربی، بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس مطهری جنوبی
  مطهری جنوبی، بین سید جمال الدین اسدآبادی و نوبهار
 • ایستگاه اتوبوس بهشتی
  بهشتی، بین میدان دکتر حسابی و جمهوری اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مفتح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مفتح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مفتح ندارد.
  neshan logo