عکس ایستگاه اتوبوس تختی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس تختی (محله تختی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، شهید پیراینده

موقعیت ایستگاه اتوبوس تختی در محله تختی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس تختی (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی تهران و خیابان شهید پیراینده واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مدائن و همچنین جزیره گوشت، بانک کتاب طهران جنوب، آبمیوه بهشت، قنادی صفا و کباب لوکماسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تختی

در شهر تهران، محله تختی خیابان شهید پیراینده، ایستگاه اتوبوس تختی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید رجایی، شهید پیراینده قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تختی عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید بخارایی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس طالعی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس تختی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، شهید پیراینده


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تختی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امیرکبیر
  بزرگراه شهید رجایی، تولایی، بین نیکنام و پیمان
 • ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور تخلیه
  بزرگراه شهید رجایی، تولایی، بین پیمان و خودنگار
 • ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی 17 شهریور
  بزرگراه شهید رجایی، تولایی، گودرزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تختی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تختی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تختی ندارد.
  neshan logo