info
عکس ایستگاه اتوبوس تختی
category

ایستگاه اتوبوس تختی محله تختی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تختی

ایستگاه اتوبوس تختی (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی تهران و خیابان شهید پیراینده واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مدائن و همچنین جزیره گوشت، میدان بهشت، آبمیوه بهشت، فست فود کسری و قنادی صفا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تختی تهران

در شهر تهران، محله تختی ، ایستگاه اتوبوس تختی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رجایی، شهید پیراینده، بین کوکبی و میدان بهشت قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تختی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو علی آباد نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس طالعی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس تختی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تختی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امیرکبیر
  بزرگراه شهید رجایی، تولایی، بین نیکنام و پیمان
 • ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور تخلیه
  بلوار شهید رجایی، تولایی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی 17 شهریور
  بلوار شهید رجایی، عراقی، گودرزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تختی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تختی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تختی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، شهید پیراینده، بین کوکبی و میدان بهشت
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo