info
عکس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران
category

سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران محله ونک، تهران

اداره و سازمان دولتی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران

سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران (اداره و سازمان دولتی) در محله ونک تهران و خیابان خدامی واقع شده است. این اداره یکی از 106 اداره و سازمان دولتی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آیینه ونک و همچنین بوستان آرارات، شرکت مدیریت هیربدان، نگارخانه والی، بانک ملت و محیط آرا قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران واقع شده‌اند:

 • موقوفات آستان قدس رضوی
  ولیعصر، شهید اکبر نجفی
 • شرکت تولیدی گاز لوله
  ملاصدرا
 • دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه سه تهران
  بزرگراه کردستان، زاینده رود شرقی
 • شرکت تجارت صنعت خلیج فارس
  ملاصدرا، بین کردستان و شیرازی
 • پتروشیمی دماوند
  بزرگراه کردستان، یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی اسماعیل زاده (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ندارد.
  neshan logo