info
عکس دفتر سعادت آباد
category

دفتر سعادت آباد محله سعادت آباد، تهران

دفتر وکالت و مشاوره حقوقی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دفتر سعادت آباد

دفتر سعادت آباد (دفتر وکالت و مشاوره حقوقی) در محله سعادت آباد تهران و خیابان مجد واقع شده است. این دفتر یکی از دوازده دفتر وکالت و مشاوره حقوقی در محله سعادت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی، موزه موسسه دایره المعارف و مرکز تجاری سروستان و همچنین شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، مرکز فیزیوتراپی بهروزی ، دهکده پروتئین، مرکز تصویربرداری سعادت آباد و فروشگاه Markiz قرار گرفته است.
سایر دفترهای وکالت که در محدوده دفتر سعادت آباد واقع شده‌اند:

 • وکیل پایه یک دادگستری حامد پروندی
  سعادت آباد، حق طلب غربی، علامه طباطبایی جنوبی، بیست و هشتم غربی
 • دفتر وکالت دکتر امیر محمودی
  بزرگراه یادگار امام، شهدای شرکت برق، بین نیلوفر شرقی و بیدار
 • دفتر وکالت ستار پونکی
  سعادت آباد، حق طلب غربی
 • موسسه حقوقی نیلی
  سعادت آباد
 • موسسه حقوقی اهوراداد
  سعادت آباد، هجدهم غربی، علامه طباطبایی شمالی، بیست و دوم شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر سعادت آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر سعادت آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر سعادت آباد ندارد.
  neshan logo