info
عکس پایگاه بیمارستان ساسان
category

پایگاه بیمارستان ساسان محله کشاورز - پارک لاله، تهران

مرکز واکسیناسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایگاه بیمارستان ساسان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

پایگاه بیمارستان ساسان (مرکز واکسیناسیون) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و بلوار کشاورز واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس و مرکز کامپیوتر ایران و همچنین کافه خروج، کافه رستوران آهون، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی ساسان، امداد خودرو کیا و دکتر مسعود مردانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو میدان ولیعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 01 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه بیمارستان ساسان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 01 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه بیمارستان ساسان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه بیمارستان ساسان ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، بین کبکانیان و رویان
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری پایگاه بیمارستان ساسان

شنبه 19:00 تا 02:00
یک‌شنبه 19:00 تا 02:00
دوشنبه 19:00 تا 02:00
سه‌شنبه 19:00 تا 02:00
چهارشنبه 19:00 تا 02:00
پنج‌شنبه 19:00 تا 02:00
جمعه 19:00 تا 02:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo