عکس ترمینال غرب
category

ترمینال غرب (محله شهرک آپادانا، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران

موقعیت ترمینال غرب یکی از پایانه‌های خوب منطقه در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ترمینال غرب (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله شهرک آپادانا تهران واقع شده است. این پایانه یکی از ده پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترمینال غرب، ماهان سفر ایرانیان، شرکت مسافربری ایران پیمان، مسجد حضرت علی اکبر (ع) ترمینال غرب و فروشگاه شهروند ترمینال غرب قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این پایانه یکی از پایانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر ترمینال غرب


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران

تلفن تماس: 02144663954


سایر پایانه‌های که در محدوده ترمینال غرب واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ممدم ممدم دیگه (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال غرب تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

پایانه و پارک سوار غرب (ورودی 8) ترمینال آزادی تهران ترمینال غرب ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد ترمینال غرب

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۴) شنبه 30 فروردین ماه 1399

  تشکر

  2
 • avatar
  مباشری (شهریار سطح ۵) جمعه 12 دی ماه 1399

  دسترسیش به مترو خیلی خوبه لازم نیست تاکسی بگیرم همیشه مترو سوار میشم تا خونه

  1
 • avatar
  کاربر نشان () جمعه 28 مرداد ماه 1401

  دسترسی به ترمینال غرب از طریق مترو واقعا راحته

 • avatar
  تانیش (شهریار سطح ۱۱) دوشنبه 01 فروردین ماه 1401

  ترمینال بزرگ غرب تهران یکی از سه ترمینال بزرگ برای تردد با اتوبوس و سواری به اکثر شهرهای ایران است. قبلا که تعداد تعاونی ها اتوبوس محدود به 17 بود مکان هر شرکت مشخص بود بعدا که بنا به هر دلیلی تصمیم گرفتند تعداد محدود نباشد تعداد زیادی شرکت های دیگر با نام های مختلف در کنار آن 17 شرکت قبلی قرار گرفتند و این موضوع باعث شده است که پیدا کردن اسم بخصوص سخت باشد جای هم ندیدم که نقشه ای برای پیدا کردن و رفتن به شرکت بخصوصوی در محوطه یا سالن باشد تا راحتتر بتوان به جایی که میخواهیم برویم ولی تنوع شرکت ها باعث شده که در هر ساعت به هر شهرراحت بلیط گرفت انبارهای هر شرکت در پشت همان شرکت و طرف حیاط است. رستوران های مختلف فروشگاههای متنوع مخصوصا وسالیلی که برای مسافران مورد نیاز است موجود هستند. جایی هم درست کردند که کسانی که نیا ز به شارژ برق گوشی خود دارند بتوانند استفاده کنند.

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۲) جمعه 30 مهر ماه 1400

  عالی

 • avatar
  zoghi (شهریار سطح ۳) شنبه 30 اسفند ماه 1399

  پایانه مسافربری و ایستگاه ترمینال غرب یک پایانه مسافرتی در غرب تهران که برای شهرهای غرب کشور هر ساعت اتوبوس و سواری داره

 • avatar
  Sara_Keramat (شهریار سطح ۴) یکشنبه 19 اردیبهشت ماه 1400

  پایانه های مسافربری همیشه شلوغه یا مسافران در حال برگشت و یا در حال رفت هستند.

 • avatar
  بهرام (شهریار سطح ۴) شنبه 13 دی ماه 1399

  نمی دونم

 • avatar
  کریمی (شهریار سطح ۳) سه شنبه 18 خرداد ماه 1400

  تابلو راهنما برای پیدا کردن شرکت مسافربری وجود نداره. چیدمان شرکت ها هم بر اساس شماره تعاونی نیست. نظم ترمینال جنوب بیشتره. متن 4 : این روزها با توجه به کرونا پروتکلهای بهداشتی خوب رعایت میشه. متن 5 : برای مسافرت ازاین

 • avatar
  رضوی (شهریار سطح ۲) چهارشنبه 27 اسفند ماه 1399

  ترمینال غرب پایانه مسافربری و ایستگاه سوار با ورودی و خروجی های غیر منطقی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال غرب تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال غرب تهران ندارد.