info
عکس موزه کتاب آرایی ملکعکس موزه کتاب آرایی ملکعکس موزه کتاب آرایی ملکعکس موزه کتاب آرایی ملک
category

موزه کتاب آرایی ملک محله بازار تهران، تهران

موزه

درباره‌ی موزه کتاب آرایی ملک

موزه کتاب آرایی ملک (موزه) در محله بازار تهران تهران و خیابان بین الحرمین واقع شده است. این مکان یکی از سه موزه در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند تالار الماس، شمس العماره و بازار بزرگ تهران و همچنین مسجد امام خمینی (ره)، عطر لیلیوم، خانه تاریخی ملک، سرای مشیر خلوت و شرکت تولیدی شال و روسری مقدم قرار گرفته است.
سایر موزه‌ها که در محدوده موزه کتاب آرایی ملک واقع شده‌اند:

 • عمارت چادرخانه و عکسخانه
  خیام، 15 خرداد، تکیه دولت
 • موزه مخصوص
  (5.0)
  خیام، داور
 • موزه نگارخانه
  (4.8)
  خیام، 15 خرداد
 • موزه عكسخانه
  (4.8)
  خیام، 15 خرداد
 • موزه حوضخانه
  (5.0)
  خیام، داور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه کتاب آرایی ملک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد موزه کتاب آرایی ملک

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   Zahra Feyzi
   جمعه 19 اسفند ماه 1401

   این مکان بسیار زیبا است و هر راهرو این خانه تاریخی را به کاری اختصاص داده اند، کافه کتاب ارس ، عتیقه فروشی مدرن و شیک و ... در شلوغی و هیاهوی بازار بسیار دلچسب است آرامش و سکوت این خانه و حیاط زیبا بدون هیچ تابلو و بنری این خانه تاریخی مظلومانه فقط درب بزرگ آن چهارطاق باز است و میتوانید رایگان از این خانه کهن دیدن کنید

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موزه کتاب آرایی ملک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه کتاب آرایی ملک ندارد.
  neshan logo