عکس ایستگاه اتوبوس فردوسی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فردوسی (محله چهار منار، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، شهید رجایی، بین شهید زارع و اهل السادات

موقعیت ایستگاه اتوبوس فردوسی در محله چهار منار یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فردوسی (ایستگاه اتوبوس) در محله چهار منار یزد و خیابان شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله چهار منار یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه مسجد خضر شاه و همچنین لوازم خانگی مسلم، مسجد الزهرا، تعمیر کامپیوتر بردستانی، پیتزا گلایول و پوشاک همشیره قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فردوسی

ایستگاه اتوبوس فردوسی در شهر یزد، محله چهار منار و خیابان شهید رجایی قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید رجایی، بین شهید زارع و اهل السادات است. ایستگاه اتوبوس فردوسی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی تلفنی سینا سیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فردوسی، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، شهید رجایی، بین شهید زارع و اهل السادات


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فردوسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت
  خیابان قیام، بین عرب‌الحسینی و زورخانه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فردوسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فردوسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فردوسی ندارد.
  neshan logo