info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان بهرود
category

ایستگاه اتوبوس میدان بهرود محله شهرک مخابرات، تهران

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان بهرود

ایستگاه اتوبوس میدان بهرود (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مخابرات تهران و خیابان عابدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مخابرات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آدرنالین پارک GMAX و مرکز خرید دیدار و همچنین کافه ریک، رستوران شاین، هایپر استار مارکت، پارکینگ پارک پرواز و میدان بهرود قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان بهرود تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان بهرود تهران، شهر تهران، محله شهرک مخابرات است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شاهنامه، عابدی، بین میدان بهرود و بیست و هفتم قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان بهرود تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی بوعلی قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان بهرود تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان بهرود واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سپیدار
  عسکری گراوند، بین فرحزاد و 12 متری سپیدار
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان
  پاک نژاد
 • ایستگاه اتوبوس بانک مسکن
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، بین ایثار اول و ایثار دوم
 • ایستگاه اتوبوس البرز
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، بین البرز پنجم و البرزدوم
 • ایستگاه اتوبوس آسمانها
  عسکری گراوند، تقاطع آسمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط M (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان بهرود اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان بهرود در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان بهرود ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار شاهنامه، عابدی، بین میدان بهرود و بیست و هفتم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo