info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی
category

ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی اصفهان

ایستگاه اتوبوس
3.5
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی

ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان باغ گلدسته واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند چرخ فلک، بیمارستان خورشید، کاخ و عمارت هشت بهشت، موزه تاریخ طبیعی و حیات وحش اصفهان و بازار هنر و همچنین پارک شهید رجایی، پارکینگ بوستان هشت بهشت، نمایندگی وزارت خارجه در استان اصفهان ، کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان و تونل نور اصفهان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام حسین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی اصفهان، شهر اصفهان، محله نقش جهان است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به باغ گلدسته، بین امین و شهید بهشتی نژاد بروید. ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو انقلاب قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک شهید رجایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  شمس آبادی، مادی نیاصرم
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب
  میرداماد، بین حاجیان و طیب
 • ایستگاه اتوبوس دارالقرآن
  شیخ بهایی، بین حاج زرگر باشی و مجید اخوان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، باغ گلدسته، بین امین و شهید بهشتی نژاد
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری ایستگاه اتوبوس پارک شهید رجایی

  شنبه 10:00 تا 13:00 15:00 تا 19:00
  یک‌شنبه 10:00 تا 13:00 15:00 تا 19:00
  دوشنبه 10:00 تا 13:00 15:00 تا 19:00
  سه‌شنبه 10:00 تا 13:00 15:00 تا 19:00
  چهارشنبه 10:00 تا 13:00 15:00 تا 19:00
  پنج‌شنبه 10:00 تا 13:00 15:00 تا 19:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo