info
عکس بانک ملت شعبه امیرکبیر
category

بانک ملت شعبه امیرکبیر محله باغ ملی، اراک

بانک

درباره‌ی بانک ملت شعبه امیرکبیر

بانک ملت شعبه امیرکبیر (بانک) در محله باغ ملی اراک و بلوار امام خمینی، دو شهید واقع شده است. این مکان یکی از سه بانک در محله باغ ملی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و بازار تاریخی اراک و همچنین باغ ملی، مجتمع تجاری فردوسی، فروشگاه لوازم الکترونیکی جام جم، مهمان پذیر توحید و داروخانه شبانه روزی مرکزی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملت شعبه امیرکبیر اراک

بانک ملت شعبه امیرکبیر اراک در شهر اراک، محله شهدا قرار گرفته است. یکی از بانک‌های خوب محله شهدا، بانک ملت شعبه امیرکبیر اراک است. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری چون بانک آینده، بانک ملی شعبه خیابان مشهد و بانک کشاورزی شعبه مرکزی اراک - کد 4584 هم قرار دارند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک ملت شعبه امیرکبیر اراک برویم؟

شما می‌توانید از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. برای رسیدن به بانک ملت شعبه امیرکبیر اراک شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس ابتدای سعیدی پیاده شوید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. یادتان باشد در صورتی که به بانک ملت شعبه امیرکبیر اراک مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

در ادامه، اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک ملت شعبه امیرکبیر اراک را برای شما قرار داده‌ایم. بانک‌ها و خودپردازهای دیگری هم در محدوده این بانک قرار دارند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملت شعبه امیرکبیر واقع شده‌اند:

 • بانک آینده
  بلوار امام خمینی، بین پیروزی و جمال الدین اسد آبادی
 • بانک ملی شعبه خیابان مشهد
  خیابان شهدا، بین بلوار قائم مقام فراهانی و خیابان مشهد
 • بانک کشاورزی شعبه مرکزی اراک - کد 4584
  میرزای شیرازی جنوبی، هاشمی نژاد، سعید عطاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rashid.navab (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملت شعبه امیرکبیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملت شعبه امیرکبیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملت شعبه امیرکبیر ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار امام خمینی، دو شهید
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک ملت شعبه امیرکبیر

  شنبه 08:00 تا 14:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 14:00
  دوشنبه 08:00 تا 14:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 14:00
  چهارشنبه 08:00 تا 14:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 12:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo