info
عکس لوازم تولدی و ظروف یکبار مصرف تبریزیان
category

لوازم تولدی و ظروف یکبار مصرف تبریزیان محله انبار نفت، تهران

لوازم قنادی و جشن تولد
4.1
7 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم تولدی و ظروف یکبار مصرف تبریزیان

لوازم تولدی و ظروف یکبار مصرف تبریزیان (لوازم قنادی و جشن تولد) در محله انبار نفت تهران و خیابان بهداری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهارلو و مجتمع تجاری آفرینش و همچنین قهوه خانه آذری، پارکینگ طبقاتی کرمانیان، مجتمع گنجینه، فروشگاه شهروند و مسافرخانه آریا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لوازم قنادی و جشن تولد خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو راه آهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بابک (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 05 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم تولدی و ظروف یکبار مصرف تبریزیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 05 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم تولدی و ظروف یکبار مصرف تبریزیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم تولدی و ظروف یکبار مصرف تبریزیان ندارد.
location استان تهران، تهران، بهداری، بین مطلب کیان و استاد زمانی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری لوازم تولدی و ظروف یکبار مصرف تبریزیان

شنبه 09:00 تا 20:30
یک‌شنبه 09:00 تا 20:30
دوشنبه 09:00 تا 20:30
سه‌شنبه 09:00 تا 20:30
چهارشنبه 09:00 تا 20:30
پنج‌شنبه 09:00 تا 20:30
جمعه 09:00 تا 13:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo