info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان رسالت
category

ایستگاه اتوبوس میدان رسالت محله نیروی دریایی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان رسالت

ایستگاه اتوبوس میدان رسالت (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی دریایی تهران و خیابان سلیمانی، هنگام واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله نیروی دریایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دیجی سفر و همچنین مرکز پستی منطقه 16، کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو رصد، ازمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی رصد، سپند خودرو و مرکز زبان‌های خارجی ایران-استرالیا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تهران

ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله نیروی دریایی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سلیمانی، هنگام است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو جانبازان نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی تلفنی نارمک را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان رسالت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو گلبرگ
  مدنی، بین صد و سی و هشتم و جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس کوی نیروی دریایی
  بزرگراه امام علی، طاهرخانی، شهدای هفتم آذر، بین حسینعلی و شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس مجیدیه
  بزرگراه امام علی، بعد از طاهرخانی
 • ایستگاه اتوبوس هلال احمر
  مدنی، جانبازان غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان رسالت ندارد.
  neshan logo