عکس شهربازی مهرگان
مشاهده در نقشه نشان
category

شهربازی مهرگان (محله تهران پارس، تهران)

شهربازی
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار شاهد

موقعیت شهربازی مهرگان در محله تهران پارس تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

شهربازی مهرگان (شهربازی) در محله تهران پارس تهران و بلوار شاهد واقع شده است. این شهربازی یکی از سه شهربازی در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و اسکیت امید شرق و همچنین بوستان شهدای تهرانپارس (مهرگان)، رستوران لارن، خشکشویی سناتور ، املاک ایرا و مجتمع تفریحی امید شرق قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شهربازی به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار شاهد


سایر مراکز تفریحی که در محدوده شهربازی مهرگان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط movahed (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهربازی مهرگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکز تفریح سرگرمی شهربازی تفریحی بازی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شهربازی مهرگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهربازی مهرگان ندارد.
neshan logo