info
عکس شهربازی مهرگان
category

شهربازی مهرگان محله تهران پارس، تهران

درباره‌ی شهربازی مهرگان

شهربازی مهرگان (شهربازی) در محله تهران پارس تهران و بزرگراه شهید سلیمانی، مهرگان، پروین واقع شده است. این شهربازی یکی از سه شهربازی در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و اسکیت امید شرق و همچنین بوستان شهدای تهرانپارس (مهرگان)، مجتمع تفریحی امید شرق، کافه رستوران سولان، خشکشویی سناتور و املاک ایرا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شهربازی به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز تفریحی که در محدوده شهربازی مهرگان واقع شده‌اند:

 • شهربازی سرزمین رویایی آناهید
  (4.5)
  دماوند، صادقی
 • شهربازی و اسکیت امید شرق
  (3.4)
  ناهیدی - جشنواره، جشنواره، بلوار شاهد، هادی  رحیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط movahed (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 01 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهربازی مهرگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 01 شهریور ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهربازی مهرگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهربازی مهرگان ندارد.
  neshan logo