info
عکس ایستگاه اتوبوس اباذر
category

ایستگاه اتوبوس اباذر (محله ابوذر، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اباذر

ایستگاه اتوبوس اباذر (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و بلوار اباذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی میعاد، بیمارستان پیامبران و مرکز خرید پردیس زندگی و همچنین پیتزا تیان، کبابخانه دوزلی، شیرینی پدیده غرب، مجموعه فرهنگی ورزشی قصر نشاط و داروخانه ثامن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اباذر تهران

ایستگاه اتوبوس اباذر تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله ابوذر پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، نزدیک به تقاطع پیامبر می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس اباذر تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی شهروند واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اباذر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلستان سوم
  بلوار آیت الله کاشانی، بلوار اباذر
 • ایستگاه اتوبوس ناهید
  مرزداران، بین اشرفی اصفهانی و رضایی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس پرواز
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، بین گلبرگ و رسول اکرم
 • ایستگاه اتوبوس رسول اکرم
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، رسول اکرم(ص)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اباذر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اباذر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اباذر ندارد.
  neshan logo