info
عکس انستیتو زیبایی رخ
category

انستیتو زیبایی رخ اصفهان

سالن آرایش و زیبایی

درباره‌ی انستیتو زیبایی رخ

انستیتو زیبایی رخ (سالن آرایش و زیبایی) در اصفهان و خیابان پاسداران، شهدا، کوثر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نور(شهرک کوثر) و همچنین پارک کوثر 2، مسجد امام حسن مجتبی (ع)، موبایل نجیمی، آرایشگاه قدیم قدیما و خرازی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این سالن به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر سالن‌های زیبایی که در محدوده انستیتو زیبایی رخ واقع شده‌اند:

 • سالن زیبایی وردا
  سلمان فارسی، بین شقایق و مهتاب
 • آرایشگاه زنانه رها بیوتی
  (4.0)
  پاسداران، شهدا، شمشاد (4)
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ﷽🇵🇸🇮🇷 یا علی 🇮🇷🇵🇸 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 17 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انستیتو زیبایی رخ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 17 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد انستیتو زیبایی رخ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انستیتو زیبایی رخ ندارد.
  neshan logo