info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق محله تهرانپارس غربی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق

ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان ناهیدی - جشنواره واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری تهرانپارس و همچنین مجتمع مسکونی زرتشتیان رستم باغ، مرکز خرید پارسیان، مزون مد و استایل، آرایشگاه کودک و نوجوان موکا و فلکه دوم تهرانپارس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق تهران

ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تهرانپارس غربی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار خوشوقت، ناهیدی - جشنواره، بین صد و بیست و یک و میرزازاده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو تهرانپارس نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی مهران واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.




نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 21 بهمن ماه 1402

  متاسفانه روی صندلی هاش به دلیل کثیف بودن نمیشه نشست


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه اشراق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رشید
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی، نرسیده به باغدار نیا
 • ایستگاه اتوبوس عادل
  بزرگراه باقری، زفرقندی
 • ایستگاه اتوبوس فلکه اول
  میدان قمر بنی هاشم(فلکه اول تهرانپارس)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، ناهیدی - جشنواره، بین صد و بیست و یک و میرزازاده
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo