عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق (محله تهرانپارس غربی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، ناهیدی - جشنواره، بین صد و بیست و یک و میرزازاده

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان ناهیدی - جشنواره واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پارسیان و همچنین فلکه دوم تهرانپارس، مرکز تجاری اداری پارسیان، فروشگاه رفاه، مجتمع مسکونی زرتشتیان رستم باغ و کفش پاما قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق

ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تهرانپارس غربی خیابان ناهیدی - جشنواره قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار خوشوقت، ناهیدی - جشنواره، بین صد و بیست و یک و میرزازاده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو تهرانپارس نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی مهران واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، ناهیدی - جشنواره، بین صد و بیست و یک و میرزازاده


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه اشراق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رشید
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی، نرسیده به باغدار نیا
 • ایستگاه اتوبوس عادل
  بزرگراه باقری، زفرقندی (196 غربی)
 • ایستگاه اتوبوس فلکه اول
  میدان قمر بنی هاشم(فلکه اول تهرانپارس)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق ندارد.
  neshan logo