info
عکس شرکت گاز استان یزد
category

شرکت گاز استان یزد محله آبشاهی، یزد

اداره و سازمان دولتی
4.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت گاز استان یزد

شرکت گاز استان یزد (اداره و سازمان دولتی) در محله آبشاهی یزد و خیابان قائم دهقانی واقع شده است. این اداره یکی از بیست و دو اداره و سازمان دولتی در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گیم نت ریپابلیک، مطب دکتر جلال دستمالچی، فیزیوتراپی حنان، نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد و کمیته امداد امام خمینی قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شرکت گاز استان یزد واقع شده‌اند:

 • مرکز بین المللی قنات و سازه های تاریخی آبی
  بلوار دانشجو، شهید دکتر فیاض بخش
 • دیوان محاسبات یزد
  بلوار دانشجو، شهید دکتر فیاض بخش
 • اداره کل امورمالیاتی
  راه آهن، میدان پلیس
 • اداره ارشاد اسلامی
 • ساختمان مدیریت اداری دانشگاه های فنی استان یزد
  بلوار دانشجو، بن بست 44
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط zahra (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت گاز استان یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت گاز استان یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت گاز استان یزد ندارد.
  neshan logo