info
عکس مجتمع تجاری ستاره یزد
category

مجتمع تجاری ستاره یزد محله حنا، یزد

بازار و مرکز خرید
4.2
29 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع تجاری ستاره یزد

مجتمع تجاری ستاره یزد (بازار و مرکز خرید) در محله حنا یزد و خیابان طالقانی واقع شده است. این مجتمع یکی از پنج بازار و مرکز خرید در محله حنا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره، بیمارستان شهید رهنمون (فرخی) و پاساژ شقایق و همچنین بوستان باغ ملی، کتابفروشی چشمک، ستاره کویر یزد، مجتمع کامپیوتر ستاک و ترمه خجسته قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از مراکز خرید خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری ستاره یزد واقع شده‌اند:

 • مجتمع شقایق
  فرخی، بین لغوی و مروج
 • مجتمع تجاری سرای مسعودی
  (5.0)
  شهید رجایی، بین رجایی 1 و بی سیم
 • پاساژ جواهر
  (5.0)
  امام خمینی، امام خمینی 3
 • پاساژ 110
  (3.0)
  فرخی، بین فرخی 12 و لغوی
 • پاساژ فرخی
  (5.0)
  فرخی، بین چاووش و فاضلی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 16 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری ستاره یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 16 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری ستاره یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری ستاره یزد ندارد.
  neshan logo