عکس ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رانی
category

ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رانی (محله تختی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
4.0
3 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار دستواره، بین مشکی و هونجانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رانی در محله تختی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رانی (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی تهران و بلوار دستواره، بین مشکی و هونجانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک بهشتی و همچنین بوستان مترو علی آباد، پارکینگ مترو علی آباد، سفره خانه سنتی باباحاجی، مسجد ثارالله و مافی الکترونیک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو علي آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار دستواره، بین مشکی و هونجانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه اتوبوس رانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیست و چهار متری
  (5.0)
  بلوار دستواره، بین ایمانی و بایندریان
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم شعبان
  بزرگراه شهید رجایی، بین پنجاه و پنجم و حسن زاده
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  فلاحتی، بین شجاعی و کاظمی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه دستواره
  بلوار دستواره، بین مدرسه و باستانی پور
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بلوار دستواره، بین گودرزی و کاظمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط "مایا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رانی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پایانه اتوبوس رانی حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رانی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رانی تهران ندارد.