عکس ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن (محله باغ فیض، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بیست و دوم بهمن

موقعیت ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن در محله باغ فیض تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و خیابان بیست و دوم بهمن واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین عجایب و مرکز خرید تیراژه و همچنین رستوران آقاجون، پارکینگ طبقاتی تیراژه، بانک ملت، مرکز طلا و جواهر 24 و کافی شاپ گاندو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن

ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن در شهر تهران، محله باغ فیض و خیابان بیست و دوم بهمن قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه اشرفی اصفهانی، بیست و دوم بهمن بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سعید قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بیست و دوم بهمن


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیست و دو بهمن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ
  بیست و دوم بهمن، بین احمدی و کافی ماسوله
 • ایستگاه اتوبوس مهیار
  بیست و دوم بهمن، بین احمدی و کافی ماسوله
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بزرگراه حکیم، قهرودی، خجسته پور
 • ایستگاه اتوبوس سردار جنگل
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس بهار
  بزرگراه شهید همت، اشرفی اصفهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن ندارد.
  neshan logo