عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، شمس آبادی، بین دهش و مانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شمس آبادی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سینا، کاخ و عمارت هشت بهشت، موزه موسیقی اصفهان و بازار هنر و همچنین هتل شیخ بهایی اصفهان، مرکز طب فیزیکی دکتر فرخانی، همبرگر رز، مجتمع پزشکی اداری قصر نور و فوق تخصص کلیه اصفهان دکتر پارین هدایتی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر است که در محله عباس آباد خیابان شمس آبادی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شمس آبادی، بین دهش و مانی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو انقلاب نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی طیب واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، شمس آبادی، بین دهش و مانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه قصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بيمارستان خورشيد
  استانداری، بین عمران و پشت مطبخ
 • ایستگاه اتوبوس بيمارستان مهرگان
  شیخ بهایی، بین نشاط انگیز و مینا
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه سرتيپ
  طالقانی، بین مهران و مهرداد انصاری چهارسوقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه قصر ندارد.
  neshan logo