عکس کنسولگری پاکستان مشاهده در نقشه نشان
category

کنسولگری پاکستان (محله ده دی، مشهد)

کنسولگری
5.0
2 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 22 و 24

موقعیت کنسولگری پاکستان در محله ده دی مشهد را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.


کنسولگری پاکستان (کنسولگری) در محله ده دی مشهد و بلوار امام خمینی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی پیوند اعضا و دیالیز منتصریه و بازار خیابان جنت (ارگ قدیم) و همچنین بوستان باغ ملی، مهمانسرای جوادالائمه (ع) ارتش، داروخانه دکتر میردامادی، درمانگاه خیریه شبانه روزی حضرت ابوالفضل (ع) و بانک ملی شعبه مرکزی مشهد قرار گرفته است.


تصاویر کنسولگری پاکستان


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 22 و 24

تلفن تماس: 05132229845

ساعت کاری کنسولگری پاکستان

  • شنبهتعطیل است
  • یک‌شنبه09:00 - 12:00
  • دوشنبه09:00 - 12:00
  • سه‌شنبه09:00 - 12:00
  • چهارشنبه09:00 - 12:00
  • پنج‌شنبه09:00 - 12:00
  • جمعهتعطیل است

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضا قاسمی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کنسولگری پاکستان مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

کنسولگری پاکستان کنسولگری

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کنسولگری پاکستان مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کنسولگری پاکستان مشهد ندارد.
neshan logo