info
عکس شوینده بهداشتی صدف
category

شوینده بهداشتی صدف یزد

فروشگاه شوینده بهداشتی

درباره‌ی شوینده بهداشتی صدف

شوینده بهداشتی صدف (فروشگاه شوینده بهداشتی) در یزد و خیابان امام مهدی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان موقوفه گودرز و همچنین مسجد صاحب الزمان یزد، فالوده هوشنگ، رستوران و بیرون بر فتوحی، آرایشی ستاره یزد و فروشگاه کفش مهدی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شوینده بهداشتی صدف یزد

فروشگاه شوینده بهداشتی صدف یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله محله گازرگاه و پیدا کنید. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (09137747157) تماس بگیرید. فروشگاه شوینده بهداشتی صدف یزد را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله محله گازرگاه به شمار آورد. فروشگاه شوینده و بهداشتی امین ، فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی پاک و شوینده بهداشتی مهتاب فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه شوینده بهداشتی صدف یزد برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شوینده بهداشتی صدف یزد می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس حسینیه 14 معصوم قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه شوینده بهداشتی صدف یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. اگر از فروشگاه شوینده بهداشتی صدف یزد تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد شوینده بهداشتی صدف

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  الف‌قاف
  یکشنبه 15 بهمن ماه 1402

  ارزونترین شوینده بهداشتی که تا حالا ازشون خرید کردم و واقعا محصولاتشون باکیفیت و خوبه و خیلی قیمتاشون مناسبه دمتون گرم واقعاا👌🏻❤️


سایر فروشگاه‌های شوینده بهداشتی که در محدوده شوینده بهداشتی صدف واقع شده‌اند:

 • فروشگاه شوینده و بهداشتی امین
  سلمان فارسی، بین محمدی و تفضلی
 • فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی پاک
  امام مهدی، مهدی 40
 • شوینده بهداشتی مهتاب
  (1.0)
  امام مهدی، مهدی 26
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 16 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شوینده بهداشتی صدف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 16 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شوینده بهداشتی صدف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شوینده بهداشتی صدف ندارد.
  neshan logo