info
عکس ایستگاه اتوبوس ابریشمی
category

ایستگاه اتوبوس ابریشمی محله چنچنه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابریشمی

ایستگاه اتوبوس ابریشمی (ایستگاه اتوبوس) در محله چنچنه شیراز و بلوار جمهوری اسلامی، ابریشمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله چنچنه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری انتظاری و همچنین فنسی شعبه دوم، فست فود سفیر، بستنی بابا ابر، رستوران بیرون بر ابریشمی و کبابی بستکی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابریشمی شیراز

در شهر شیراز، محله چنچنه ، ایستگاه اتوبوس ابریشمی شیراز قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار جمهوری اسلامی، ابریشمی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ابریشمی شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی تورج قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابریشمی شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابریشمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جمهوری جنوبی
  بلوار جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا
  بلوار جمهوری اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابریشمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابریشمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابریشمی ندارد.
  neshan logo