info
عکس ایستگاه اتوبوس فاطمی چمرانعکس ایستگاه اتوبوس فاطمی چمران
category

ایستگاه اتوبوس فاطمی چمران محله آل احمد، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فاطمی چمران

ایستگاه اتوبوس فاطمی چمران (ایستگاه اتوبوس) در محله آل احمد تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان امام خمینی (ره) و همچنین مجموعه ورزشی آریان، کلینیک لیزر مو، زیبایی و لاغری دکتر مهسا هنرور، مرکز آموزش بهداشت و درمان نزاجا، استخر آریان تهران و کافه ماشین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فاطمی چمران تهران

در شهر تهران، محله آل احمد ، ایستگاه اتوبوس فاطمی چمران تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در دکتر فاطمی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فاطمی چمران تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو مدافعان سلامت قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تهران تاکسی قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فاطمی چمران تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فاطمی چمران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرصت
  توحید، فرصت شیرازی، بین سامانی و امیرلو
 • ایستگاه اتوبوس خرم
  بزرگراه شهید چمران، ملکوتی، بین شهرآرا و سیامکی
 • ایستگاه اتوبوس پرچم
  توحید، پرچم
 • ایستگاه اتوبوس نصرت
  آزادی، اسکندری شمالی، بین حافظ و میرخانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فاطمی چمران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فاطمی چمران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فاطمی چمران ندارد.
  neshan logo