info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان سپاه میدان انقلاب
category

ایستگاه اتوبوس میدان سپاه میدان انقلاب (محله خواجه نصیر - حقوقی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان سپاه میدان انقلاب

ایستگاه اتوبوس میدان سپاه میدان انقلاب (ایستگاه اتوبوس) در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران و خیابان پادگان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا، خدمات کولر ماشین آرشاک، میدان سپاه، دبیرستان هوشمند دوره اول اندیشه صفا و مرغ بریان 444 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان سپاه میدان انقلاب تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان سپاه میدان انقلاب تهران، شهر تهران، محله خواجه نصیر - حقوقی است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید صیاد شیرازی، پادگان ولیعصر قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان سپاه میدان انقلاب تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو امام حسين قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان سپاه میدان انقلاب تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان سپاه میدان انقلاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م قدس
  انقلاب اسلامی، شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه
  شریعتی، بین سمنان و یونسی زاده
 • ایستگاه اتوبوس مترو
  بهارستان، ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  مدنی، قجاوند، نامجو، بین آلایی و کمالی اصل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان سپاه میدان انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان سپاه میدان انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان سپاه میدان انقلاب ندارد.
  neshan logo