info
عکس ایستگاه اتوبوس حجاب
category

ایستگاه اتوبوس حجاب محله کشاورز - پارک لاله، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حجاب

ایستگاه اتوبوس حجاب (ایستگاه اتوبوس) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و بلوار کشاورز واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید مصطفی خمینی و موزه خیمه شب بازی و همچنین فست فود شیلا (شعبه حجاب)، کافه بابل، سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران، بیمارستان یاس سپید و ایستگاه مترو بوستان لاله قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بوستان لاله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حجاب تهران

ایستگاه اتوبوس حجاب تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله کشاورز - پارک لاله پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کشاورز، بین قدس و وصال شیرازی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس حجاب تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو کارگر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی کمان سرویس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس حجاب تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حجاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فاطمی
  کارگر شمالی، تقاطع هیئت
 • ایستگاه اتوبوس شهروروستا
  کارگر شمالی، بین خسرو و دیدگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 30 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حجاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 30 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حجاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حجاب ندارد.
  neshan logo