info
عکس کلوپ ماهان
category

کلوپ ماهان محله کارگران، مشهد

ویدئو کلوپ

درباره‌ی کلوپ ماهان

کلوپ ماهان (ویدئو کلوپ) در محله کارگران مشهد و خیابان شهیدان سلطانی 14 واقع شده است. این مکان یکی از پنج ویدئو کلوپ در محله کارگران مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ گاز CNG، سایپا بیک خراسانی، نانوایی انصاری، پیرایش آقای قیچی و خشک شویی صدف قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو غدیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد کلوپ ماهان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 29 مهر ماه 1402

  عالی


سایر کلوپ‌های که در محدوده کلوپ ماهان واقع شده‌اند:

 • کلوپ
  بلوار چمن، چمن 25، بنی هاشم، بین بنی هاشم 13 و 18
 • ویدئو کلوپ میهن
  (5.0)
  بلوار شیرودی، موسی بن جعفر، بین موسی بن جعفر6 و موسی بن جعفر9
 • کلوپ پارسه
  (5.0)
  بلوار چمن، بین چمن 24 و 26
 • محصولات فرهنگی
  (5.0)
  بلوار چمن، بین چمن 24 و 26
 • کلوپ فیلم و عکس
  (3.0)
  بلوار شیرودی، موسی بن جعفر، بین موسی بن جعفر8 و موسی بن جعفر 11
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فاطمه نودهی (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلوپ ماهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلوپ ماهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلوپ ماهان ندارد.
  neshan logo