info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارباغ غربی
category

ایستگاه اتوبوس چهارباغ غربی محله جنت‌ آباد جنوبی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارباغ غربی

ایستگاه اتوبوس چهارباغ غربی (ایستگاه اتوبوس) در محله جنت‌ آباد جنوبی تهران و خیابان جنت آباد جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله جنت‌ آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هورا پارک و مرکز خرید سمرقند و همچنین درمانگاه دندانپزشکی ایرانمهر، آزمایشگاه دکتر ناجی، میدان چهار باغ، مهد کودک اسباب بازی و سوییت آپارتمان جنت آباد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارباغ غربی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس چهارباغ غربی تهران، شهر تهران، محله جنت‌ آباد جنوبی است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید همت، جنت آباد جنوبی، تقاطع میدان چهارباغ قرار دارد. ایستگاه اتوبوس چهارباغ غربی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارباغ غربی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس چهارباغ غربی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  حسام
  یکشنبه 26 آذر ماه 1402

  عالی ولی متاسفانه تابلو ندارد و تنها یک اتوبوس جنت آباد جنوبی_پایاته مترو صادقیه عبور میکند


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارباغ غربی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خرمشاد
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه، بین آباده و دوازده متری سنبل
 • ایستگاه اتوبوس سی و پنج متری گلستان
  بزرگراه آبشناسان، جنت آباد مرکزی، بین رضایی و پنجم
 • ایستگاه اتوبوس مجاهد
  بزرگراه ستاری، بلوار لاله شرقی، بین پژوهنده و مجاهد کبیر
 • ایستگاه اتوبوس بهنوش
  بزرگراه ستاری، بلوار لاله شرقی، بین مجاهد کبیر و بهنوش
 • ایستگاه اتوبوس بهار
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه، نرسیده به بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارباغ غربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارباغ غربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارباغ غربی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، جنت آباد جنوبی، تقاطع میدان چهارباغ
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo