info
عکس ایستگاه مترو تئاترشهر
category

ایستگاه مترو تئاترشهر محله فلسطین - انقلاب، تهران

درباره‌ی ایستگاه مترو تئاترشهر

ایستگاه مترو تئاترشهر (ایستگاه مترو) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان انقلاب اسلامی، ولیعصر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن، موزه هنرهای معاصر فلسطین و بازار کامپیوتر رضا و همچنین تئاتر شهر، بوستان دانشجو، کافه لمیز، مرکز تبادل کتاب و خانه سخت افزار قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 27 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو تئاترشهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 27 آبان ماه 1402

نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو تئاترشهر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    امین
    شنبه 15 مهر ماه 1402

    ایستگاه باحالیه کلی مغازه داره به ایستگاه اتوبوس راه داره و نیازی نیست از ایستگاه مترو بیرون بری

    1
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو تئاترشهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو تئاترشهر ندارد.
neshan logo