info
عکس ایستگاه اتوبوس گلستان 1
category

ایستگاه اتوبوس گلستان 1 محله شهرک زعفرانیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلستان 1

ایستگاه اتوبوس گلستان 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک زعفرانیه اراک و خیابان حافظ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجتمع گردشگری تاج محل و معدن سنگ متروکه و همچنین پیتزا پاسارگاد، شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی، مهدکودک یلدا، نانوایی سنگک و سوپر مارکت نجاتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان 1 اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس گلستان 1 اراک، شهر اراک، محله شهرک زعفرانیه است. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، علیمردانی، بهادری، حافظ، بین گلستان 1 و میدان سهروردی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس گلستان 1 اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شهریار قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس گلستان 1 اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلستان 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه رفت
  میرزای شیرازی جنوبی، بعد از پل دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه
  میرزای شیرازی جنوبی، دانشجو
 • ایستگاه اتوبوس کوچه منصوری
  امام رضا، جودکی، 20 متری مطهری، بین سلیمانی و منصوری
 • ایستگاه اتوبوس امامزاده
  شهید بهشتی، مطلب، بین مجید ایزدپناه و واعظی
 • ایستگاه اتوبوس فجر
  شریعتی، بین فجر و اورنگ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان 1 ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، شریعتی، علیمردانی، بهادری، حافظ، بین گلستان 1 و میدان سهروردی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo