info
عکس تأسیسات اندیشه
category

تأسیسات اندیشه محله عباس آباد - اندیشه، تهران

فروشگاه لوازم الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تأسیسات اندیشه

تأسیسات اندیشه (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان عباس میرزا واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و شش فروشگاه لوازم الکترونیک در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بام قصر و پاساژ کوروش و همچنین خانه معلم ستاداسکان فرهنگیان راهور، کارا کتاب، دفتر اسناد رسمی ۸۶۰ تهران ، مرکز جراحی پیروز و فروشگاه پرومک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهید قدوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه تأسیسات اندیشه تهران

فروشگاه تأسیسات اندیشه تهران در شهر تهران، محله عباس آباد - اندیشه، واقع شده است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (02188419000) تماس بگیرید. فروشگاه تأسیسات اندیشه تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله عباس آباد - اندیشه به شمار می‌رود. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به سنسور وزیری، شرکت پیشگامان توسعه فناوری فرادی و دزدگیر ماشین زنون اشاره کرد.

چطور به فروشگاه تأسیسات اندیشه تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تأسیسات اندیشه تهران مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه مدرسه قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه تأسیسات اندیشه تهران ایستگاه مترو سهروردی نیز می‌باشد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه تأسیسات اندیشه تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه تأسیسات اندیشه تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده تأسیسات اندیشه واقع شده‌اند:

 • سنسور وزیری
  سهروردی شمالی، حسینی - سورنا، صحاف زاده
 • شرکت پیشگامان توسعه فناوری فرادی
  شریعتی، ترکمنستان، نارنج
 • دزدگیر ماشین زنون
  بهشتی، حسینی - سورنا، بین نکیسا و مهرداد
 • فروشگاه شیرازی
  بهشتی، حسینی - سورنا، بین تیرداد و نکیسا
 • بوش سرویس
  سهروردی شمالی، میرزایی زینالی، بین کاووسی فر و حسینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قنوتی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تأسیسات اندیشه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تأسیسات اندیشه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تأسیسات اندیشه ندارد.
  neshan logo