info
عکس ابمیوه بستنی
category

ابمیوه بستنی محله آذربایجان، تهران

بستنی و آبمیوه فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ابمیوه بستنی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ابمیوه بستنی (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله آذربایجان تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این مکان یکی از سه آبمیوه و بستنی در محله آذربایجان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوسکوماتو صبا مال و مرکز خرید صبا و همچنین داروخانه شبانه‌روزی 29 فروردین نزاجا، پمپ بنزین ۱۳۸ (حر)، آب هویج بستنی مؤذنی، میدان حر و کلینیک دندانپزشکی رویای لبخند قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دختر گلم (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ابمیوه بستنی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ابمیوه بستنی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ابمیوه بستنی ندارد.
location استان تهران، تهران، کارگر جنوبی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo