info
عکس لوازم جانبی ستین
category

لوازم جانبی ستین محله شریف، مشهد

فروشگاه رایانه و لوازم جانبی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم جانبی ستین

لوازم جانبی ستین (فروشگاه رایانه و لوازم جانبی) در محله شریف مشهد و بلوار معلم واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه رایانه و لوازم جانبی در محله شریف مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تشخیص رنگ خودرو باغشنی، چاپ و تبلیغات شکوه، داروخانه شبانه روزی دکتر حسین نجارزاده، لوازم یدکی مهریزی و فروشگاه وتعمیرگاه تخصصی ایران ریش تراش قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لوازم جانبی ستین مشهد

فروشگاه لوازم جانبی ستین مشهد در شهر مشهد، محله شریف و قرار دارد. فروشگاه لوازم جانبی ستین مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله شریف است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند هشتگ کامپیوتر، انفورماتیک جنوب گستر فروش و تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ و اینترنت پرسرعت و خدمات کامپیوتر در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه لوازم جانبی ستین مشهد برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم جانبی ستین مشهد را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس آموزگار 65 قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو صدف که نزدیک به فروشگاه لوازم جانبی ستین مشهد است، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر به فروشگاه لوازم جانبی ستین مشهد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه لوازم جانبی ستین مشهد را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌ها و مراکز ارائه خدمات کامپیوتر و لوازم جانبی رایانه که در محدوده لوازم جانبی ستین واقع شده‌اند:

 • هشتگ کامپیوتر
  (5.0)
  بلوار دانشجو، بین دانشجو 15 و 17
 • انفورماتیک جنوب گستر فروش و تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ و اینترنت پرسرعت
  (5.0)
  بلوار وکیل آباد، صدف، بین صدف 9 و 11
 • خدمات کامپیوتر
  (4.7)
  بزرگراه امام علی، بلوار دانشجو، بلوار آموزگار
 • فروشگاه آبتین مال
  (4.0)
  بلوار معلم، بین معلم 34 و 36
 • فروشگاه رایانه و موبایل بارسلون
  (3.6)
  بلوار وکیل آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط erfan (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ یکشنبه 10 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم جانبی ستین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 10 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم جانبی ستین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم جانبی ستین ندارد.
  neshan logo