info
عکس سالن زیبایی و آرایشی باران
category

سالن زیبایی و آرایشی باران محله قصر، تهران

سالن آرایش و زیبایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سالن زیبایی و آرایشی باران

سالن زیبایی و آرایشی باران (سالن آرایش و زیبایی) در محله قصر تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این سالن یکی از دو سالن آرایش و زیبایی در محله قصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه زندان قصر، بام قصر و فوژان تل و همچنین شهر کتاب مرکزی، فروشگاه اتکا شهید فلاحی، پمپ بنزین 119، شیرینی پیروک و کلینیک دامپزشکی بیطار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این سالن به ایستگاه مترو شهید قدوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.




سایر سالن‌های زیبایی که در محدوده سالن زیبایی و آرایشی باران واقع شده‌اند:

 • سالن زیبایی مهیا
  سهروردی شمالی، بین باغ و آزادی
 • سالن زیبایی طراوت (رزرو آنلاین)
  سهروردی شمالی، فیروزه
 • سالن زیبایی صوفیا
  شریعتی، محبی
 • سالن زیبایی معجزه آرا
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، باباخانلو، تیمور پیروز، اول شمالی
 • آرایشگاه لیلیوم
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، اجاره دار، بین لاله و نوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن زیبایی و آرایشی باران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالن زیبایی و آرایشی باران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن زیبایی و آرایشی باران ندارد.
  neshan logo