info
عکس شهرداری منطقه ۶ ناحیه ۲ و ۳عکس شهرداری منطقه ۶ ناحیه ۲ و ۳
category

شهرداری منطقه ۶ ناحیه ۲ و ۳ محله انصار، مشهد

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی شهرداری منطقه ۶ ناحیه ۲ و ۳

شهرداری منطقه ۶ ناحیه ۲ و ۳ (اداره و سازمان دولتی) در محله انصار مشهد و بلوار حر، حر 54، ثابتی 5 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امام رضا علیه السلام ، بوستان امید، سوپر مارکت محمد امین ، دبستان پسرانه شهید سپاسه و وسایل ورزشی پارک قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد شهرداری منطقه ۶ ناحیه ۲ و ۳

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Reza bi gham
  یکشنبه 27 فروردین ماه 1402

  این شهرداری مربوط به حوزه منطقه شش و ناحیه دو سه می‌باشد و در خدمات مربوط به این مناطق را ارایه می‌کند.

  3

سایر مراکز دولتی که در محدوده شهرداری منطقه ۶ ناحیه ۲ و ۳ واقع شده‌اند:

 • مرکز تلفن توحید
  (4.8)
  بلوار حر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط zمهدی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 21 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرداری منطقه ۶ ناحیه ۲ و ۳ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 21 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرداری منطقه ۶ ناحیه ۲ و ۳ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرداری منطقه ۶ ناحیه ۲ و ۳ ندارد.
  neshan logo