info
عکس خانه سالمندان رضوی
category

خانه سالمندان رضوی محله کوی رضوی، اراک

درباره‌ی خانه سالمندان رضوی

خانه سالمندان رضوی (آسایشگاه) در محله کوی رضوی اراک و خیابان سعدی (فارابی)، خیام واقع شده است. این مرکز یکی از دو آسایشگاه در محله کوی رضوی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجتمع گردشگری تاج محل و یکشنبه بازار و همچنین فروشگاه هایپر ما، کلانتری کوی رضوی - گردو، مسجد امام جواد (ع)، لبنیات 20 مرکزی و بربری نانوایی (سنگک، لواش) قرار گرفته است.
سایر آسایشگاه‌های که در محدوده خانه سالمندان رضوی واقع شده‌اند:

 • آسایشگاه سالمندان و بیماران آلزایمری
  بزرگراه خلیج فارس، تندرستی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ۰۱۵۱۶۳۸۲۱۷ (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 12 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه سالمندان رضوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 12 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خانه سالمندان رضوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه سالمندان رضوی ندارد.
  neshan logo