info
عکس ایستگاه اتوبوس ستارخان
category

ایستگاه اتوبوس ستارخان محله ستارخان - آلستوم، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ستارخان

ایستگاه اتوبوس ستارخان (ایستگاه اتوبوس) در محله ستارخان - آلستوم تهران و بزرگراه شیخ فضل الله نوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله ستارخان - آلستوم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری سپهر و همچنین رستوران گل محمدی، کلینیک دامپزشکی مهرگان، اغذیه پل، داروخانه افشین و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ستارخان تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ستارخان تهران است که در محله ستارخان - آلستوم قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شیخ فضل الله نوری است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ستارخان تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس برازنده را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ستارخان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس ستارخان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر
  چهارشنبه 20 مهر ماه 1401

  اتوبوسا معمولا میان

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ستارخان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سرسبز
  مرزداران، تات
 • ایستگاه اتوبوس نگین
  بزرگراه جلال آل احمد، کریمان
 • ایستگاه اتوبوس دریان نو
  ستارخان، بین نبی پور و شادمهر
 • ایستگاه اتوبوس آریافر
  بزرگراه جلال آل احمد
 • ایستگاه اتوبوس یادگار امام
  ستارخان، بین نیرو و آوا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ستارخان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ستارخان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ستارخان ندارد.
  neshan logo