info
عکس هامیرا بیوتی
category

هامیرا بیوتی محله کوی نصر، تهران

سالن آرایش و زیبایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هامیرا بیوتی

هامیرا بیوتی (سالن آرایش و زیبایی) در محله کوی نصر تهران و بزرگراه جلال آل احمد واقع شده است. این سالن یکی از بیست و نه سالن آرایش و زیبایی در محله کوی نصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نصر و همچنین کلینیک پرندگان سیمرغ، مدرن یدک گیشا، داروخانه شبانه روزی جلال آل احمد، دفتر مشاوره بازاریابی حمیدرضا عظیمی و هات چیک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این سالن به ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر سالن‌های زیبایی که در محدوده هامیرا بیوتی واقع شده‌اند:

 • سالن زیبایی یاسمن
  ستارخان، نیایش، بین فدائیان اسلام و ملکوتی
 • سالن زیبایی ترنج
  بزرگراه شهید چمران، ملکوتی، شهرآرا، شانزدهم
 • سالن زیبایی نگین گل
  بزرگراه شهید چمران، ملکوتی
 • سالن زیبایی راتا
  بزرگراه حکیم، کوی نصر، بین بیست و دوم و بیست و چهارم
 • سالن آرایش وزیبایی نیروانا
  بزرگراه حکیم، کوی نصر، بیست و چهارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهرجویی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هامیرا بیوتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هامیرا بیوتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هامیرا بیوتی ندارد.
  neshan logo