info
عکس مجتمع آموزشی پسرانه غیردولتی هما
category

مجتمع آموزشی پسرانه غیردولتی هما (محله شهرک آپادانا، تهران)

موسسه آموزشی

درباره‌ی مجتمع آموزشی پسرانه غیردولتی هما

مجتمع آموزشی پسرانه غیردولتی هما (موسسه آموزشی) در محله شهرک آپادانا تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این موسسه یکی از سه موسسه آموزشی در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خوابگاه دانشجویی وزوایی دانشگاه شریف، کارخانه بافت آزادی، سایت تخصصی تیراندازی باکمان استان تهران، دبیرستان هما و اداره گاز منطقه 3 تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو بيمه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مجتمع آموزشی پسرانه غیردولتی هما واقع شده‌اند:

 • مرکز آموزش هوانوردی هما
  بزرگراه لشگری، نفیسی، بین فیات و فرهاد
 • مرکز آموزش و توانبخشی دانش آموزان آفتابگردان
  بزرگراه لشگری، فلسفی، شهید عظیمی
 • آموزشگاه مدادرنگی
  بزرگراه لشگری، شهید آزمون نیا، شانزدهم
 • تریدسرا | Tradesara
  بزرگراه لشگری، بین رستمی و شهید آزمون نیا
 • مرکز آموزش و بهسازی منابع انسانی هما
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شاملو (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع آموزشی پسرانه غیردولتی هما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد مجتمع آموزشی پسرانه غیردولتی هما

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   هاشمی
   جمعه 31 اردیبهشت ماه 1400

   مجتمع آموزشی پسرانه غیر دولتی هما موسسه آموزشی خوب و با امکانات خوبی است

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع آموزشی پسرانه غیردولتی هما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع آموزشی پسرانه غیردولتی هما ندارد.
  neshan logo