info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه هفده شهریور-
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه هفده شهریور- محله 17 شهریور، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه هفده شهریور-

ایستگاه اتوبوس چهارراه هفده شهریور- (ایستگاه اتوبوس) در محله 17 شهریور تبریز و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله 17 شهریور تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ والمان و همچنین ارک پرواز تبریز، مسجد لک لر تبریز، هتل آپادانا، آموزشگاه علمی نابغه و دبیرستان دخترانه امام خمینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه هفده شهریور- تبریز

در شهر تبریز، محله هفده شهریور ، ایستگاه اتوبوس چهارراه هفده شهریور- تبریز قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس طالقانی شمالی، 17 شهریور جدید است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه هفده شهریور- تبریز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تبریز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو میدان کهن در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی وحدت را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه هفده شهریور- تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه هفده شهریور- واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آخر شریعتی
  شریعتی جنوبی، بین درویش نو و خیابان مشروطه
 • ایستگاه اتوبوس محققی غربی 111
  فلکه ترمینال قدیم، شهید محققی غربی، بین ولی عصر و مهران 1
 • ایستگاه اتوبوس اهراب
  لاله زار، خیام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه هفده شهریور- اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه هفده شهریور- در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه هفده شهریور- ندارد.
  neshan logo