این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

category قنادی ناتلی (محله تهرانپارس غربی، تهران)

شیرینی‌سرا
استان تهران تهران استان تهران، تهران، فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، زفرقندی (196 غربی)

موقعیت قنادی ناتلی در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

قنادی ناتلی (شیرینی‌سرا) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، زفرقندی (196 غربی) واقع شده است. این قنادی یکی از ده شیرینی‌سرا در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس و بازارچه دامون و همچنین تالار شادکام، راد پروتئین سیتی، پیتزا کلاسیکو، تیم مشاوران مدیریت ایران و گالری توحید قرار گرفته است.


سایر شیرینی فروشی‌های که در محدوده قنادی ناتلی واقع شده‌اند:

 • شیرینی بلوط
  (3.9)
  بزرگراه باقری، عبدی، بین طاهری و خوشوقت
 • شیرینی گل گله
  (4.0)
  شاهد، ناهیدی - جشنواره، بین صادقی و سجده ای
 • قنادی نهال
  (4.2)
  بزرگراه باقری، مطهری، بین دوم مرکزی و یکم مرکزی مومن مشهدی
 • شیرینی عرش
  (3.3)
  بزرگراه باقری، زفرقندی (196 غربی)
 • شیرینی پزی
  آهنی آمینه، مظفر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیروس (پیشاهنگ نشان) در تاریخ دوشنبه 18 مرداد ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قنادی ناتلی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  قنادی ناتلی سرا پزی فروشگاه فروشی قنادی کیک شیرینی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 18 مرداد ماه 1400
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قنادی ناتلی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قنادی ناتلی تهران ندارد.