عکس میدان رازی (گمرک) مشاهده در نقشه نشان
category

میدان رازی (گمرک) (محله آگاهی، تهران)

میدان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، میدان رازی

موقعیت میدان رازی (گمرک) یکی از میدان‌های خوب منطقه در محله آگاهی تهران را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


میدان رازی (گمرک) (میدان) در محله آگاهی تهران و میدان رازی واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارسا، موزه عمارت انیس الدوله و مجتمع تجاری نگین رازی و همچنین رستوران سلمان فارسی، نمایندگی ۵۰۹۱ ایران خودرو، فروشگاه سلمان کالا، چادر فروشی سلمان فارسی و استخر پردیس قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از میدان‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو مهدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر میدان رازی (گمرک)


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، میدان رازی


سایر میدان‌های که در محدوده میدان رازی (گمرک) واقع شده‌اند:

 • میدان راه آهن
  (4.2)
  شوش، میدان راه آهن
 • میدان قزوین
  (4.1)
  میدان قزوین
 • میدان بهداری
  بهداری
 • میدان بهداری
  بهداری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ⭐مرتضی قاسمی⭐ (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 13 آذر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میدان رازی (گمرک) تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مجسمه یادبود محمد بن زکریای رازی میدان رازی

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 آذر ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد میدان رازی (گمرک)

  • avatar
   امین کدخدائی (شهریار سطح ۴) سه شنبه 06 مهر ماه 1400

   جای شلوغ

   3
  • avatar
   inside (شهریار سطح ۷) سه شنبه 26 مهر ماه 1401

   میدان قدیمی تهران

   1
  • avatar
   کاربر نشان () جمعه 15 مهر ماه 1401

   شلوغ

  • avatar
   کتونی سمپل (شهریار سطح ۴) دوشنبه 08 آذر ماه 1400

   بازار لوازم موتور لوازم کوه نوردی و دوچرخه

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۳) جمعه 06 اسفند ماه 1400

   عالی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد میدان رازی (گمرک) تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میدان رازی (گمرک) تهران ندارد.
  neshan logo