info
عکس ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله
category

ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله محله تیموری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله

ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله (ایستگاه اتوبوس) در محله تیموری تهران و خیابان تیموری واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله تیموری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه حضرت خدیجه (س) و همچنین باشگاه کارآفرینی تیوان، کارواش 2395، نمایندگی ایران خودرو 1140، پژوهشگاه فضایی ایران و نمایندگی مجاز MVMکد 246 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله تهران

ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله تهران در شهر تهران، محله تیموری و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شیخ فضل الله، تیموری واقع شده است. ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو دانشگاه شریف است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی نور تاکسی واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیخ فضل الله واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یادگار امام
  ستارخان، بین نیرو و آوا
 • ایستگاه اتوبوس رحیمی
  بزرگراه جناح، گلاب، بین چوب تراش و رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع گلنار
  شیخ فضل الله، تیموری، بین لطفعلی خانی و گلنار
 • ایستگاه اتوبوس طرشت
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری
 • ایستگاه اتوبوس تیموری
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله ندارد.
  neshan logo