info
عکس گل و گیاه
category

گل و گیاه (محله افسریه جنوبی، تهران)

درباره‌ی گل و گیاه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

گل و گیاه (گل فروشی) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان تاجبندان - دوازدهم واقع شده است. این مکان یکی از دو گل فروشی در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ و همچنین آکادمی ورزشی رکورد، لوازم خانگی برادران صادقی 1، روغنکده ریما، سرای محله افسریه جنوبی و کبابی قائم نجفی قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جلیلی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 29 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گل و گیاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 29 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد گل و گیاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گل و گیاه ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج
ثبت نظر و تصویر
neshan logo